Regionalna Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Krakowie

Z przyjemnością dzielimy się opinią na temat współpracy z Grupą Interwencji Psychologicznej i Szkoleń Arcan w zakresie przeprowadzenia szkoleń dla psychologów wojskowych.

Szkolenia odznaczały się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem prowadzących. Zajęcia miały formę wykładów i ćwiczeń praktycznych. Prowadzone były w sposób profesjonalny przez wykładowców posiadających dużą wiedzę merytoryczną oraz umiejętności w jej przekazaniu. Grupę Interwencji Psychologicznej i Szkoleń Arcan rekomenduję jako rzetelnego partnera, świadczącego usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - stworzenie przyjaznej atmosfery, przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających uczestników.

Prowadzący zajęcia, Panowie Wojciech Szlagura i Mirosław Madejski wykazali się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Wysokie umiejętności dudaktyczne i interpersonalne prowadzących, pomimo bardzo trudnej i wymagającej tematyki zajęć, umożliwiły przekazanie posiadanej wiedzy w sposób bezpieczny i pomagający usystematyzować wiadomości z obszaru interwencji kryzysowej.

Firma Arcan zrealizowała usługi, które zostały bardzo wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak również korzyści wynikających z wysokiej jakości szkolenia.

Kierownik Regionalnej Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Krakowie
mgr Beata Pępkowska, psycholog kliniczny